Ga naar inhoud

beperkingen bji kiezen nieuwe grafischekaart??


Aanbevolen berichten

Geplaatst:
Hallo allemaal,\r\n\r\nIk ben van plan mijn pc te gaan upgraden met een nieuwe grafischekaart (nu ATI X300 PCIe x16, wil waarschijnlijk een NVIDIA 8600GTS of groter).\r\nKan iemand mijn vertellen wat mijn beperkingen zijn bij de keuze van zo\'n kaart?\r\nHet geheugen van mijn PC mag maximaal DDR2 667MHz zijn, wil dat ook zeggen dat de grafischekaart mximaal DDR2 geheugen heeft, of heeft dit niets met elkaar van doen?\r\n\r\nSysteem:\r\nDell Dimension 9150\r\nintel pentium D 830 3.0 GHz\r\n2x1GB 667Mhz DDR2 (wordt dan ook 4x1GB)
Geplaatst:
Het geheugen op de videokaart staat geheel los van het ram geheugen, zowel qua type, als snelheid en hoeveelheid. Ik denk trouwens dat je meer hebt aan een 9600GT. Hou ook de voeding in de gaten, die is bij een zwaardere videokaart al snel te licht.
Geplaatst:
Dell Dimension 9150 heeft als ik het me goed herinner een zeer efficiënte 375W voeding, maar dat kun je zelf even checken door het zijpaneel eraf te halen en de specificaties van de sticker op de voeding af te lezen.\r\n\r\n9600GT is absoluut een prima keuze, let wel even op de afmetingen van deze kaart en de ruimte rondom het PCI-e slot.
Geplaatst:
couch_potato, Obi-wan,\nErg bedankt voor jullie snelle reactie :)\n\nNog een vraagje dan: :-S\nwanneer ik een 9600 zou nemen benut ik dan wel z\'n volle vermogen?\nIk zie nl. dat deze gebruik maakt van PCIe x16 2.0, en ik heb gewoon PCIe x16!?

Om een reactie te plaatsen, moet je eerst inloggen

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Herstel opmaak

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

  • Populaire leden

    Er is nog niemand die deze week reputatie heeft ontvangen.

  • Leden

    Geen leden om te tonen

×
×
  • Nieuwe aanmaken...